Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • LED, SMT Reflow Oven për PCB, PCB Kompjuter Chips Welding Machine Wave Air Station Led bashkim Oven

  LED, SMT Reflow Oven për PCB, PCB Kompjuter Chips Welding Machine Wave Air Station Led bashkim Oven

  1.Features: ■ e Windows operacion ndërfaqe, i projektuar dy lloje të mënyra e kontrollit, kontrollit kompjuterik dhe kontrollin emergjente manual, kanë funksionet e sigurisë. ■ mënyrën Adoptimi ngrohje të teknologjisë së lartë gjermane, të lartë të normës transferimin e nxehtësisë në botë. vendosjen e njëjta temperaturë mund të arrijë më shumë se 15% më e lartë se modelet e ngjashme të prodhimit kapacitete njëjtin kapacitet mund të realizohet është më e ulët se sa makinat e ngjashme të 15-20 ℃ reduktuar më tej komponentët nxehtë në bord PCB dhe mikro-dëme. ...
 • Large SMT Reflow Oven PCB bashkim Machine SMT Reflow Oven për ZHEL producti

  Large SMT Reflow Oven PCB bashkim Machine SMT Reflow Oven për ZHEL producti

  1.Features: ■ miratimin e importuara motore temperaturë të lartë, me shpejtësi nga kontrolli inverter, përdorimi afatgjatë, të cilësisë dhe stabilitetit; ■ ndërtuar në të ftohur, dy qendra ftohje, efekti i shkëlqyer ftohje; ■ gazra ftohjes detyruar shkarkohet, mjedis me ajër të kondicionuar, mbrojtjen e mjedisit dhe të kursimit të energjisë; ■ që kurbë temperaturën për karakteristikat e testimit (3-channel sistemit të matjes të temperaturës); ■ Konfigurimi i rrjetit të sistemit të transferimit hekurudhor; ■ Cover zonat e ngrohjes mund të hapen automatikisht, të lehtë për të mai ...
 • Reflow bashkim Oven Machine Infrared Reflow bashkim Oven / Reflow bashkim Oven SMT Hot Air Convection 8 Zone Heating

  Reflow bashkim Oven Machine Infrared Reflow bashkim Oven / Reflow bashkim Oven SMT Hot Air Convection 8 Zone Heating

   1.Features: 8 Zonat LED pa plumb reflow furrë ET-R8 ■ e Windows operacion ndërfaqe, projektuar dy lloje të mënyra e kontrollit, kontrollit kompjuterik dhe kontrollin emergjente manual, kanë funksionet e sigurisë. ■ mënyrën Adoptimi ngrohje të teknologjisë së lartë gjermane, të lartë të normës transferimin e nxehtësisë në botë. vendosjen e njëjta temperaturë mund të arrijë më shumë se 15% më e lartë se modelet e ngjashme të prodhimit kapacitete njëjtin kapacitet mund të realizohet është më e ulët se sa makinat e ngjashme prej 15-20 ° C të ulë më tej compo nxehtë ...
 • 2018 New konsumit të ulët bashkim Reflow Oven SMT High Quality dhe të lartë vakum furre Reflow Oven për PCB

  2018 New konsumit të ulët bashkim Reflow Oven SMT High Quality dhe të lartë vakum furre Reflow Oven për PCB

  1.Features: ■ miratimin e importuara motore temperaturë të lartë, me shpejtësi nga kontrolli inverter, përdorimi afatgjatë, të cilësisë dhe stabilitetit; ■ ndërtuar në të ftohur, dy qendra ftohje, efekti i shkëlqyer ftohje; ■ gazra ftohjes detyruar shkarkohet, mjedis me ajër të kondicionuar, mbrojtjen e mjedisit dhe të kursimit të energjisë; ■ që kurbë temperaturën për karakteristikat e testimit (3-channel sistemit të matjes të temperaturës); ■ Konfigurimi i rrjetit të sistemit të transferimit hekurudhor; ■ Cover zonat e ngrohjes mund të hapen automatikisht, të lehtë për të mai ...
 • Qëndrueshme dhe të besueshme të kontrollit elektrike të Sistemit Advanced Technology SMT Lead Pa Reflow Oven 6 Zon

  Qëndrueshme dhe të besueshme të kontrollit elektrike të Sistemit Advanced Technology SMT Lead Pa Reflow Oven 6 Zon

  1.Features: Model ETON ET-R6  Heating System Number of heating zones UP 6/BOTTOM6 Number of cooling zones 1 Length of heating zones 2500MM Heating mode hot air Cooling Mode Force air        Conveyor System Max. Width of PCB 350mm Mesh belt width 400mm Transmission Direction L→R(or R→L) Transmission Net Height 880±20mm Transmission type Mesh and chain Range of rail width 0-300mm Conveyor speed 0-1500mm/min Auto/manual Lubrication standard Upper hood method Manu...
 • Hot Shitet SMT Reflow bashkim Oven 6 Zonat Leadfree SMD Reflow Machine për ZHEL PCB Line

  Hot Shitet SMT Reflow bashkim Oven 6 Zonat Leadfree SMD Reflow Machine për ZHEL PCB Line

  1.Features: No.1 The unique advanced long life heating system 1.The heating system adopt the Swedish nickel heater with efficiency and energy-saving. The peak wave length of the radiation power is 4UM with curved surface reflector to the rising temperature speed, improve the thermal efficiency. And the special forced-air circulation system make PCB and the component heated uniform and eliminate the "shadow effect" completely . 2.Using special high temperature resistant protection system in he...
 • Zgjidhja e plotë SMD And SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi Machine, Reflow Oven, klishe Printer, Conveyo

  Zgjidhja e plotë SMD And SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi Machine, Reflow Oven, klishe Printer, Conveyo

  1.Features: ■ e Windows operacion ndërfaqe, i projektuar dy lloje të mënyra e kontrollit, kontrollit kompjuterik dhe kontrollin emergjente manual, kanë funksionet e sigurisë. ■ mënyrën Adoptimi ngrohje të teknologjisë së lartë gjermane, të lartë të normës transferimin e nxehtësisë në botë. vendosjen e njëjta temperaturë mund të arrijë më shumë se 15% më e lartë se modelet e ngjashme të prodhimit kapacitete njëjtin kapacitet mund të realizohet është më e ulët se sa makinat e ngjashme të 15-20 ℃ reduktuar më tej komponentët nxehtë në bord PCB dhe mikro-dëme. ...
 • Display Digital Me Programmable Reflow Welding Machine Programmable Reflow Oven SMT 5 zona reflow Oven

  Display Digital Me Programmable Reflow Welding Machine Programmable Reflow Oven SMT 5 zona reflow Oven

  1.Features: Sistemi i detyruar të ftohjes me efikas ftohje kostume me shpejtësi të të gjitha llojeve të ndryshme të të çojë pa bashkim paste. PLC dhe PID mbyllura kontrollin lak për të arritur kontrollin e temperaturës saktësi të lartë dhe profilet repeatable. Hekurudhor është trajtuar me procesin e ngurtësuar për ta bërë atë më shumë stabilitet. Gjerësia hekurudhor mund të rregullohen nga manual. (opsion: automatikisht nga motor veshje SPG). Binarët zinxhir do të lubrifikuar nga pajisja qendrore reservior naftës, kontrolluar nga kompjuteri. sistem i fortë software mund të ruani të gjitha s ...
 • Automatik 6 Zonat Lead pa lidhës SMT reflow furrë për LED Tube llambë Strip Downlight panelit të lehta Kuvendit Machine

  Automatik 6 Zonat Lead pa lidhës SMT reflow furrë për LED Tube llambë Strip Downlight panelit të lehta Kuvendit Machine

   1.Features: sistem të qëndrueshëm dhe të besueshëm të kontrollit elektrike 1.It miraton importuar Termostate cila zotëron kontroll fuzzy dhe PID kontrollit saktësi inteligjent system.It mund të agjërojnë përgjigje ndryshimet në të nxehtit e jashtme dhe për të siguruar më shumë temperaturën ekuilibruar me operacion PID inteligjente dhe ngrohje automatike të kontrollit . 2.Using termoelement të importuara nga Tajvan nga çdo zonë e temperaturës, të shpejtë dhe të fus ndjeshme ndryshimet në çdo zonë temperaturës, transferimin dhe kontrollit në kohë mund të, të kompensojë t ...
 • LED Reflow Oven, 5 Zone Heating bashkim Machine për ZHEL linja e montimit

  LED Reflow Oven, 5 Zone Heating bashkim Machine për ZHEL linja e montimit

  1.Features: Sistemi 1.Windows XP me anglisht dhe kineze është e lehtë për të mësuar se si të veprojë dhe mund të jenë të ndryshojë në çdo kohë. 2. Sistemi i kontrollit dixhital miratuar me PLC dhe modulare qark për të stabilizuar dhe të sakta e saktësi të përsëritura. Sistemi diagnoza 3.Intelligent (IDS) ka funksionin e telashe kujtoj, alarm, lista-out dhe të dhënave kursimit. 4.Temperature dhe shpejtësia ventilator mund të kontrollohet në mënyrë të pavarur, për të përmbushur kërkesat e lartë saktësi. 5.Effective gjatësi zone ngrohjes, conductio ngrohjes ...