Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Inteligjente Tube 1.2 1.5M Panel LED Kuvendi Dritë Machine SMT Machine LED Montimi

  Inteligjente Tube 1.2 1.5M Panel LED Kuvendi Dritë Machine SMT Machine LED Montimi

  1.Features: ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ The Global makinë të shpejtë, me shpejtësi të arrijnë 150000CPH ♦ Ajo mund të prodhojnë lloje të ndryshme të dritës LED, të shfaqin etj. Aplikoni për tub, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, dritë rruge, drita nga përmbytjet, shfaqin etj. Aplikoni për të chip LED, kapacitoreve, resistors, komponentet formë etj. (Inteligjente, përdorin gjerësisht) 34 krerë krejt, 34 PRODHIME, Partã ose partB punojnë separatly. Lehtë për të vepruar. 2 .Technical specificat ...
 • Strip llambë Kuvendi Dritë Machine Smd SMT Machine Led Strip Dritë Manufacturing Machine HT-F7

  Strip llambë Kuvendi Dritë Machine Smd SMT Machine Led Strip Dritë Manufacturing Machine HT-F7

  1.Features: ♦ Ajo mund të prodhojë rrip fleksibël, tub, panel etj Aplikoni për PCB alumini LED, bordi e vështirë të lehta dhe LED butë rrip fleksibile llambë etj LED Aplikoni për LED strip fleksibël, tub, llambë, panel etj 2. FRQ ynë Përvoja e suksesshme: 1.Ne kemi qenë të ndihmuar klientët për të ndërtuar një shumë të fabrikave të reja dhe të zgjeruar linjë të prodhimit në të gjithë botën. 2.Leading prodhuesin e marr highspeed dhe makinë vend 3.Own globale patentave të teknologjisë para. 4.Training më shumë se 5000 ekspertë dhe technici ...
 • Led Kuvendi Drita Machine E8t SMT Kuvendi Linja Prodhimi Smd Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven

  Led Kuvendi Drita Machine E8t SMT Kuvendi Linja Prodhimi Smd Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven

  1 .Features : Apply to electric board ,tube ,driver ,bulb ,strip ,lamp ,panel ,ceiling light ,down light ,screen ,street light ,flood light ,etc . Apply to LED chip ,capacitors ,resistors ,IC ,shaped components etc . (intelligent ,use widely ) 16 nozzles altogether ,34 feeders ,partA or partB can be mounted separatly . Easy to operate . 2 .Technical Parameter : Dimension 2950mm(L)/2150mm(W)/1500mm(H) PCB Length Width Max. :350mm*1200mm Min. :50mm*50mm(W*L) PCB Thickness 0.5~5mm Mount...
 • Prodhuesi i vogël SMT PCB Montimi Machine E6T Me 20 ushqyes 8 Head SMT Pick Dhe Vendi Machine

  Prodhuesi i vogël SMT PCB Montimi Machine E6T Me 20 ushqyes 8 Head SMT Pick Dhe Vendi Machine

  1 .Machine Karakteristika 1. Platforma përdor japoneze motor Fuji ndihmës, të importuara orbitën Kuroda, të sigurojë stabilitetin dhe kontrollin e saktësinë e platformës së lëvizshme. 2. X, Y aks miratojë Fuji ndihmës makinë, me udhëzues lineare të importuara, të siguruar patch e saktësi të lartë, shpejtësi të lartë, stabilitetin e klasit të parë. 3. 2 grupe të kamera fluturimit, me shpejtësi të lartë pas hapjes punë në të njëjtën kohë, në masë të madhe të përmirësuar performancën e pajisjeve. Sipas kreut thithje miratojë hekurudhor importuar udhëzues, saktësi të lartë ...