Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • 1200 * 300mm Semi-Auto High Precision klishe Printer Screen Printer Machine Në Digital Printers SMT Machine

  1200 * 300mm Semi-Auto High Precision klishe Printer Screen Printer Machine Në Digital Printers SMT Machine

   1.Details: Packing method: Standard wood package ,we do sure the goods won’t be breakdown in transit Shipping way : By air ,for sample and small package ,international express like DHL,UPS,EMS.... By sea, for large package and quantity; Other ways as customer requested; Pre-consultation:  provides professional SMT solutions for the full line. Factory Warranty:  One-year warranty factory service. Installation:  On-site installation and commissioning, to ensure smooth production. Technical Tra...
 • Semi-Auto Led SMT paste lidhës Printer lidhës klishe Printer Screen Printer Leader Prodhimi SMT gjysmë-auto PCB Screen

  Semi-Auto Led SMT paste lidhës Printer lidhës klishe Printer Screen Printer Leader Prodhimi SMT gjysmë-auto PCB Screen

  1.Features: Duke përdorur hekurudhor udhëzues saktësi dhe motor importit për të përzënë selia konvertimin teh, shtypjen, dhe saktësi të lartë. Printime kruese mund të rrotullohen 45 gradë fikse up, shtypje klishe të lehtë dhe pastrim kruajtëse dhe zëvendësimin. Block mund të rregullohen para dhe pas presës për të zgjedhur pozicionin e duhur printim. Kombinuar me një zakon shtypjen pllakë e presës tipografike fikse dhe PIN, instalim të lehtë dhe rregullim, për të vetme, shtypjen dyfishtë njëanshëm. Shkolla mënyrë Edition për të lëvizur një rrjetë çeliku, e kombinuar ...
 • Mirë Performance mirë Saktësi 1.2 lidhës Paste Printer Printer klishe Semi-Automatik

  Mirë Performance mirë Saktësi 1.2 lidhës Paste Printer Printer klishe Semi-Automatik

  1.Features: (1) guvernatori motor makinë kruese, duke kombinuar precize udhëzues lineare, të siguruar shtypjen saktësi; (2) shtypje kruajtëse mund të rrotullohen 45 gradë e fiksuar rritës, pjatë shtypjen dhe kruese pastrim dhe zëvendësimit; (3) mbajtësi kruese mund të rregullojë përpara dhe prapa, për të zgjedhur pozicionin e përshtatshëm shtypjes; (4) i kombinuar shtypjen pllakë e presës tipografike, ka një zakon të caktuar dhe PIN-in e pozicionimit, instalim të lehtë dhe rregullim, ajo është përdorur për printim të vetme dhe të dyfishtë panel; (5) çeliku bar-MASH ...
 • High Speed ​​Semi-Auto Lidhës Paste Printer për PCB Printing Machine Semi-Auto paste lidhës Screen Printer

  High Speed ​​Semi-Auto Lidhës Paste Printer për PCB Printing Machine Semi-Auto paste lidhës Screen Printer

  1.Features: (1) mbajtësi kruese mund të rregullojë përpara dhe prapa, për të zgjedhur pozicionin e përshtatshëm shtypjes; (2) i kombinuar shtypjen pllakë e presës tipografike, ka një zakon të caktuar dhe PIN-in e pozicionimit, instalim të lehtë dhe rregullim, ajo është përdorur për printim të vetme dhe të dyfishtë panel; (3) çeliku bar-rrjetë celular rrugën edicionin e shkollës, e kombinuar me makinë shtypi (PCB) XYZ kalibrimit rregullim, i përshtatshëm dhe të shpejtë. (4) mund të vendosen metoda unidirectional dhe bidirectional shtypje të shumta. Parametri 2.Technical: ...
 • SMT 0.6m Small Size Semi-Automatic klishe Printer për SMT Machine Prodhimi Line

  SMT 0.6m Small Size Semi-Automatic klishe Printer për SMT Machine Prodhimi Line

  1.Features: (1) guvernatori motor makinë kruese, duke kombinuar precize udhëzues lineare, të siguruar shtypjen saktësi; (2) shtypje kruajtëse mund të rrotullohen 45 gradë e fiksuar rritës, pjatë shtypjen dhe kruese pastrim dhe zëvendësimit; (3) mbajtësi kruese mund të rregullojë përpara dhe prapa, për të zgjedhur pozicionin e përshtatshëm shtypjes; (4) i kombinuar shtypjen pllakë e presës tipografike, ka një zakon të caktuar dhe PIN-in e pozicionimit, instalim të lehtë dhe rregullim, ajo është përdorur për printim të vetme dhe të dyfishtë panel; (5) çeliku bar-MASH ...
 • Semi-Auto klishe Printer për PCB Printime 1.2 milion gjysmë-auto prodhues printer për SMT Line

  Semi-Auto klishe Printer për PCB Printime 1.2 milion gjysmë-auto prodhues printer për SMT Line

   1.Features:  Technical Parameter:             Stencil printer                   Dimension:        (L)1600 x(W)900 x(H)1650 mmStandard semi-automatic high-precision stencil printing(Professional 1.2M)Printing area:       1200×250 mm Plate Area:        1250×300 mm Stencil Frame Size: 470×370 mm~1300×550 mm (L×W) Positioning way:     positioning pin Scraper Speed:    0-100 mm/sec Power:           220V single phase, 50/60 HZ Power Consumption: 120 W PCB plate thickness:0.2-2.0 mm Pla...
 • Automatik Pick Dhe Vendi Machine PCB Montimi Machine SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi makinë për LED llambë

  Automatik Pick Dhe Vendi Machine PCB Montimi Machine SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi makinë për LED llambë

  1 .Features : Apply to electric board ,tube ,driver ,bulb ,strip ,lamp ,panel ,ceiling light ,down light ,screen ,street light ,flood light ,etc .vision camera high precision smd pick and place machine 1. this pick and place machine with vision camera mark position to ensure it's high precision . 2. it can for all kinds of leds ,resistors capacitors and SMD components . 3. 8 heads working at the same time , max stable real speed 36000 CPH . 2 .Technical Parameter : Dimension 1950mm(L)/240...
 • High Quality PCB klishe Printer Semi-Auto Screen Printer Lidhës Paste Printer Për 1.2 Prodhimi SMT Line

  High Quality PCB klishe Printer Semi-Auto Screen Printer Lidhës Paste Printer Për 1.2 Prodhimi SMT Line

   1.Features: 1.Can të jetë vendosur në një-mënyrë dhe dy rrugë, një shumëllojshmëri e metodave të shtypjes. 2.With funksionin automatik të numërimit për të lehtësuar prodhimin e statistikave të prodhimit. kënd 3.Adjustable teh, teh çeliku, kruese gome janë të përshtatshme. ekran 4.Touch me një funksion mbrojtës Ekrani, koha mund të rregullohen për të mbrojtur jetën touch ekran. 5.Printing ekran me shpejtësi, mund të rregullohen. ■ Përdorimi linear guide-mënyra, të ngjashëm me shpejtësi motor makinë, të sigurojë stabilitetin shtypjen dhe saktësi. ■ Blade pr ...