Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Multifunksionale LED Chips 3014 3528 5050 5630 5730 Patching Machine, Good SMT Machine Montimi

  Multifunksionale LED Chips 3014 3528 5050 5630 5730 Patching Machine, Good SMT Machine Montimi

  1.Features: Apply to tube ,bulb ,strip ,lamp ,panel ,ceiling light ,down light ,screen ,street light ,flood light ,display etc . Apply to LED chip ,capacitors ,resistors ,shaped components etc . (intelligent ,use widely ) 34 heads altogether ,34 feeders ,partA or partB work separatly . Easy to operate . 2 .Technical Specification : Model HT-XF PCB max size 330mm(L)*1200mm(W) Support components 3014/3528/5050/5630/5730,resistor etc. Mounting speed 150000CPH Repeat Precision ±0.02mm ...
 • Automatik Pick Dhe Vendi Machine PCB Montimi Machine SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi makinë për LED llambë

  Automatik Pick Dhe Vendi Machine PCB Montimi Machine SMT Linja Prodhimi Pick Dhe Vendi makinë për LED llambë

  1 .Features : Apply to electric board ,tube ,driver ,bulb ,strip ,lamp ,panel ,ceiling light ,down light ,screen ,street light ,flood light ,etc .vision camera high precision smd pick and place machine 1. this pick and place machine with vision camera mark position to ensure it's high precision . 2. it can for all kinds of leds ,resistors capacitors and SMD components . 3. 8 heads working at the same time , max stable real speed 36000 CPH . 2 .Technical Parameter : Dimension 1950mm(L)/240...
 • Pick kosto të ulët dhe Place Machine SMT Montimi Machine Head 8 SMT Machine në rritje për Tube llambë Strip hëna Panel E6t

  Pick kosto të ulët dhe Place Machine SMT Montimi Machine Head 8 SMT Machine në rritje për Tube llambë Strip hëna Panel E6t

  1. Features: 1, Mount: Mount 0402 të komponentit të madh të gjitha specifikimet e SMD LED komponente. Përveç të gjitha avion në planare LED, të komponenteve të tjera elektronike (të tilla si resistors, kapacitoreve) dhe fuqi të lartë LED dhe lente mund të prodhohen. 2, Precise pozicionimit: block pozicionimi është mënyra më e përshtatshme për pozicionin substrate, origjina e kundërvënie, pozicionim të saktë (të përsëritur saktësia është 0,02 mm). Mount varg kënd prej 0-360 gradë, saktësia e 0.1 gradë. Çdo thithje ...
 • Fabrika New Small SMT Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine për PCB Kuvendit Machine E5

  Fabrika New Small SMT Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine për PCB Kuvendit Machine E5

  1. Features: ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ Sistemi Elektronik ushqyes ushqyerit. ♦ Identifikimi Flight, kamera Vision, korrigjimi Mark, më ♦ saktësi Ajo mund të prodhojë të gjitha llojet e udhëhequr nga drita, shofer pushtet, bordi elektrike, shfaqin etj. ♦ IPC9850 Kapacitet: 35000 CPH Aplikoni në makinë SMT, PCB, LED bordit vështirë të lehta dhe LED rrip llambë butë etj. Aplikoni në bord elektrike, tub, shofer, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, rr ...