Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Plotësisht-Automatic Pick Dhe Vendi Machine Kosto e ulët Chip Mounter për PCB Making Line dyfishtë Model Smd Moutning Machine

  Plotësisht-Automatic Pick Dhe Vendi Machine Kosto e ulët Chip Mounter për PCB Making Line dyfishtë Model Smd Moutning Machine

  1 .Features: Specifikimet 1.SMT: Platforma 1200X350mm, të zbatueshme për lloje të ndryshme të produkteve LED; bordi PCB mund të vendoset në forma të ndryshme, pa clamps, mund të vendoset 1,2-1,5 metra e gjatë PCB bordit 2. Sistemi vizual, vizuale software programimi programimit online, e cila është e saktësi të lartë kamera aparat fotografik dixhital, nuk ka nevojë për dorë input elementet dhe koordinatat e pozicionuar; duke përdorur vizuale kamera identifikimit automatik, për të siguruar saktësinë e malit. 3. software ...
 • Speed ​​Full automatike dhe Middle LED Pick dhe vendin Machine për shofer llambë Fuqia Panel downlight LED Light E5

  Speed ​​Full automatike dhe Middle LED Pick dhe vendin Machine për shofer llambë Fuqia Panel downlight LED Light E5

  1. Features: ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ Sistemi Elektronik ushqyes ushqyerit. ♦ Identifikimi Flight, kamera Vision, korrigjimi Mark, më ♦ saktësi Ajo mund të prodhojë të gjitha llojet e udhëhequr nga drita, shofer pushtet, bordi elektrike, shfaqin etj. ♦ IPC9850 Kapacitet: 35000 CPH 2. FRQ: 1) Kjo është hera e parë për të përdorur marr SMT dhe makinë vend, lehtë për të vepruar? Ka manual përdoruesi ose me video operativ në anglisht që të ju tregojnë se si të përdorin makinë. Nëse ju akoma keni ndonjë kërkimin ...
 • Model dyfishtë 16 Head Automatik PCB Chip Montimi Led Prodhimi Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine E8T-1200

  Model dyfishtë 16 Head Automatik PCB Chip Montimi Led Prodhimi Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine E8T-1200

   1 .Features: ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ Sistemi Elektronik ushqyes ushqyerit. ♦ Identifikimi Flight, kamera Vision, korrigjimi Mark, më ♦ saktësi Ajo mund të prodhojë të gjitha llojet e udhëhequr nga drita, shofer pushtet, bordi elektrike, shfaqin etj. ♦ IPC9850 Kapacitet: 70000 CPH Aplikoni në makinë SMT, PCB, LED bordit vështirë të lehta dhe LED rrip llambë butë etj. Aplikoni në bord elektrike, tub, shofer, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, dritë rruge, floo ...
 • Ekonomia e Mesme Speed ​​8 Heads Eton Led Pick Dhe Vendi Machine PCB Pick Dhe Vendi Machine Montimi E6T Machine

  Ekonomia e Mesme Speed ​​8 Heads Eton Led Pick Dhe Vendi Machine PCB Pick Dhe Vendi Machine Montimi E6T Machine

  1 .Company Information ETON has launched its new Middle-speed SMT Pick and Place Machine, Equipped with a newly developed parallel 8 nozzle head, the ETON SMT Pick and Place Machine is capable of mounting a wide variety of parts and improving the mounting speed by up to 20~30%. The ETON Pick and Place Machine is robotic assembly machine for mounting electronic components on a " PCB"  in the printed board mounting process.  In addition to increasing the number of components mounted per cycle, ...