Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Model dyfishtë 16 Head Automatik PCB Chip Montimi Led Prodhimi Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine E8T-1200

  Model dyfishtë 16 Head Automatik PCB Chip Montimi Led Prodhimi Machine SMT Pick Dhe Vendi Machine E8T-1200

   1 .Features: ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ Sistemi Elektronik ushqyes ushqyerit. ♦ Identifikimi Flight, kamera Vision, korrigjimi Mark, më ♦ saktësi Ajo mund të prodhojë të gjitha llojet e udhëhequr nga drita, shofer pushtet, bordi elektrike, shfaqin etj. ♦ IPC9850 Kapacitet: 70000 CPH Aplikoni në makinë SMT, PCB, LED bordit vështirë të lehta dhe LED rrip llambë butë etj. Aplikoni në bord elektrike, tub, shofer, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, dritë rruge, floo ...
 • 16 Krerët SMT Led Fleksibël Dritë Making Robot Në Kinë Pick Dhe Vendi Machine SMT Pajisje Sipërfaqja Mount Sistemit

  16 Krerët SMT Led Fleksibël Dritë Making Robot Në Kinë Pick Dhe Vendi Machine SMT Pajisje Sipërfaqja Mount Sistemit

  1 .Features: Avantazhet: Typical Speed ​​Montimi: 65000CPH Fuji High-speed Servo Motor për X, Y dhe Z aks, 8 High-speed kreu LED rritje Patentuar SMT ultra-light Montimi kokë për shpejtësi të lartë. Thithje hundë bosht me concentricity e 0.01mm bërë nga materiali nga Japonia tre-copë gjurmët kuvendi, tre pjesë të bordeve PCB mund të vendoset në një kohë për të shkurtuar kohën bordit qartë. 2 Visual High Njohja Cameras në 8 kokat rritje të punojnë në të njëjtën kohë me efikasitet njohjen ...
 • Fabrika e vogël Led drita Making Machine Pick Dhe Vendi Machine SMT Linja Prodhimi Për LED llambat

  Fabrika e vogël Led drita Making Machine Pick Dhe Vendi Machine SMT Linja Prodhimi Për LED llambat

  1.Features: 1.pick dhe vendi makinë HT-E6T-1200 tetë-Headed Pick up. 2.two grupe të kamerave të fluturimit me shpejtësi të lartë, 1set e kamera saktësi dhe të vendosur nga Mark identifikimit. Kontrolli 3.Computer. 4.Automatic identifikimi i Mark Point. motor 5.Fuji ndihmës në Japoni. 6.Japanese Kuroda vidhos topin. 7.Components dispozicion: 0402, rezistencë, kondensator, IC, komponente formësohet etj transmetimin 8.Automatic të bordit PCB. Ndërfaqja 9.Full English. 10.Professional largët Video mbështetje teknike. 2. FRQ: Na Pse ...
 • Plotësisht-Automatic Pick Dhe Vendi Machine Kosto e ulët Chip Mounter për PCB Making Line dyfishtë Model Smd Moutning Machine

  Plotësisht-Automatic Pick Dhe Vendi Machine Kosto e ulët Chip Mounter për PCB Making Line dyfishtë Model Smd Moutning Machine

  1 .Features: Specifikimet 1.SMT: Platforma 1200X350mm, të zbatueshme për lloje të ndryshme të produkteve LED; bordi PCB mund të vendoset në forma të ndryshme, pa clamps, mund të vendoset 1,2-1,5 metra e gjatë PCB bordit 2. Sistemi vizual, vizuale software programimi programimit online, e cila është e saktësi të lartë kamera aparat fotografik dixhital, nuk ka nevojë për dorë input elementet dhe koordinatat e pozicionuar; duke përdorur vizuale kamera identifikimit automatik, për të siguruar saktësinë e malit. 3. software ...