Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Small Factory New Middle Speed ​​SMT Machine në rritje për LED linja e montimit, e udhëhequr nga drita Making Machine SMT Machine E5

  Small Factory New Middle Speed ​​SMT Machine në rritje për LED linja e montimit, e udhëhequr nga drita Making Machine SMT Machine E5

  1 . Features : The details of SMT pick and place machine HT-E5: ■ No head replacement, newly developed "Parallel 8 nozzle head" with auto-height component recognition sensor ■  Automatically adjust the component recognition sensor of the mounter head according to the PCB requirements. High productivity is achieved without replacing the placement head, even for parts with different heights, from very small parts to large parts. ■  High placement capacity of 35,000 CPH ■  The distance between t...
 • LED Fleksibël Strip Kuvendi Dritë Machine Highspeed Soft Lamp Strip SMT Linja Prodhimi HT-F7

  LED Fleksibël Strip Kuvendi Dritë Machine Highspeed Soft Lamp Strip SMT Linja Prodhimi HT-F7

  1.Features: ♦ Ajo mund të prodhojë LED strip fleksibël, tub, panel etj Aplikoni për PCB alumini, bordi e vështirë të lehta dhe LED butë rrip fleksibile llambë etj LED Aplikoni për LED strip fleksibël, tub, llambë, paneli etj Aplikoni për LED chip 3014,3528,5050,2835,5630,5730,7020 etj 2.FRQ 1.Unique struktura vidhos makinë, në mënyrë që forca lëvizëse e lëvizjes dhe drejtimin e udhëtimit përkojnë, reduktimin e rezistencës, e bëjnë të punës më të qëndrueshme dhe të sakta. 2.Mounting transmetimit kreu përdorin motor Panasonic ndihmës me ...
 • Good Price plotë automatike SMT Montimi Shooter Machine, Led Smd Chip Mounter Për PCB prodhim E6t

  Good Price plotë automatike SMT Montimi Shooter Machine, Led Smd Chip Mounter Për PCB prodhim E6t

  1. Features: Sistemi 1.Dual vizion identifikojnë dhe të kalibruar komponentave të ndryshme në një kohë, përmirëson saktësinë e vendosjes nga 0402 deri BGA; 2. daljet automatike elektrik, reduktuar deviacionin ushqyerit; 3. transportues i përgjithshëm është i mbështetur, kështu që një linjë prodhimi SMT mund të jetë setup, e cila është më shumë kohë për të shpëtuar dhe të punës për të shpëtuar 4. Tetë kokat vendosje mund të vini deri dhe të kalibruar komponentët në një kohë. 5. Pajisja mbështet përmirësuar sistemin e largët, Eton siguron një jetë të sistemit të gjatë të shërbimit të përmirësuar ...
 • Flexible Soft Kuvendi PCB Machine SMT Montimi Prodhimi Machine Për 5m 50m 100m Gazës

  Flexible Soft Kuvendi PCB Machine SMT Montimi Prodhimi Machine Për 5m 50m 100m Gazës

  1.Features: Kjo makinë mund të prodhojë 1 milion, 5 m, 50m, 100m, 500m çdo gjatësinë e brezit LED llambë të butë elastike etj Prodhimi me 2 ~ 4 llojet e materialeve me kapacitet të lartë, avaible për 5m, 50m apo çdo gjatësinë e llambës butë zhvesh vazhdimisht. Korrigjimi automatikisht, saktësi të lartë, në dispozicion për RGB Global patentë teknologji pari: nuk lejohet falsifikimit Speed: 100000 ~ 150000CPH 2.Machine Garanci: Garanci: Makinë e plotë ka një periudhë garancie prej 1 viti nga koha e blerjes dhe lifelo ...