Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Linja SMT Kuvendi prodhimit SMD Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven udhëhequr bën makinë marr vend makinë

  Linja SMT Kuvendi prodhimit SMD Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven udhëhequr bën makinë marr vend makinë

  1. Features: Sistemi 1.Dual vizion identifikojnë dhe të kalibruar komponentave të ndryshme në një kohë, përmirëson saktësinë e vendosjes nga 0402 deri BGA; 2. daljet automatike elektrik, reduktuar deviacionin ushqyerit; 3. transportues i përgjithshëm është i mbështetur, kështu që një linjë prodhimi SMT mund të jetë setup, e cila është më shumë kohë për të shpëtuar dhe të punës për të shpëtuar 4. Tetë kokat vendosje mund të vini deri dhe të kalibruar komponentët në një kohë. 5. Pajisja mbështet përmirësuar sistemin e largët, Eton siguron një jetë të sistemit të gjatë të shërbimit të përmirësuar ...
 • High Saktësi LED ekran P2.5 P3.91 P4 P6p 8 P10 Reklama Indoor Out Door Display Making Machine

  High Saktësi LED ekran P2.5 P3.91 P4 P6p 8 P10 Reklama Indoor Out Door Display Making Machine

  1.FRQ pajisjet tona kryesore: Produktet kryesore: SMT LED Pick dhe Place Machine, SMT LED Reflow Oven, SMT LED klishe Printer, SMT Linja Prodhimi, Kuvendi LED Line, SMT LED Machine. Përvoja jonë e suksesshme: 1.Ne kemi qenë të ndihmuar klientët për të ndërtuar një shumë të fabrikave të reja dhe të zgjeruar linjë të prodhimit në të gjithë botën. 2.Leading prodhuesin e marr highspeed dhe makinë vend 3.Own globale patentave të teknologjisë para. 4.Training më shumë se 5000 ekspertë dhe teknik për konsumatorët. 5. rel më ...
 • LED hapura dhe të mbyllura Reklama Display Making Machine, Led Chip Pick Dhe Vendi Machine

  LED hapura dhe të mbyllura Reklama Display Making Machine, Led Chip Pick Dhe Vendi Machine

  1.Features: ♦ Ajo mund të prodhojnë lloje të ndryshme të ekranit LED. Rregullo dhe fix PCB automatikisht nga software. Nuk ka mbështetje nevojë pjatë për rritje ekran LED. Dy model, 32 grykë totalisht, pjesa A dhe Pjesa B mund të punojnë veçmas ose sinkrone. Korrigjimi automatikisht, saktësi të lartë, në dispozicion për RGB 2.FRQ import PCB për të lehtë, të shpejtë dhe për të zvogëluar kohën e programimit. operacione të thjeshta komponent software bazës së të dhënave, dhe ofron një shumëllojshmëri të bibliotekës së përbashkët të rastit tipit paketë. Në përputhje me situatën ...