Prodhimi dhe shpërndarja e bombolëve automatikë me efikasitet të lartë | Eton
Mirësevini në faqet tona të internetit!

Efikasitet i lartë Makinë shpërndarëse automatike

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Profili

图片 1

Shenzhen Eton automation equipment Co., Ltd. was founded in 2011. In the past nine years, our company has been focusing on the research and development, production and sales of SMT machines, serving thousands of domestic and foreign customers. The company's headquarters is located in Fuyong, Bao'an District, Shenzhen, with convenient transportation, and the plant area of the headquarters is 2000 square meters. There are after-sales service points in the Pearl River Delta, Jiangsu, Zhejiang and Shanghai. In 2014, our company has been in the overseas market India, Mumbai to set up offices, welcome customers who are interested in Indian market to discuss and cooperate, and jointly develop Indian market. In addition, our equipment in addition to India, Egypt, Vietnam, Indonesia, Turkey, Thailand, Russia, etc. have a large number of exports, welcome the cooperation of foreign trade companies.

Major products

8, 10 ose 16 kokat e makinës multifunksionale të marrjes dhe vendosjes

Makinë automatike e zgjedhjes dhe vendosjes së çipit me shpejtësi të lartë

Makinë automatike për shpërndarjen e ngjitësit

Montues lente

Customer's factory 

图片 2

Paketa dhe dërgesa

3 图片

HT- D12

5

Parametër teknik

 Parametri teknik
model HT-D12
dimension 1800L ) * 1050 W ) * 1550 H ) mm
PCB Gjatësia Gjerësia maks : 1200 * 500 mm
Mënyra e shpërndarjes Vlera e injeksionit pneunatik
Shpejtësia optimale 90000CPH
Mbërthimi i PCB Presioni i rregullueshëm pneumatik
Rezolucioni i CCD 0,01 mm
Program kompjuterik R&D në mënyrë të pavarur
Konsumi i energjisë 220AC 50Hz
Kamera 1 set
Lartësia e montimit <15 MM
pushtet 4.5KW

Karakteristikat

 1. Sistemi i pozicionimit CCD, kompensimi i pozicionimit vizual automatikisht, korrigjoni devijimin e PCB,
 2. Udhë me madhësi të madhe, e përshtatshme për madhësi të ndryshme të PCB.
 3. Koka shpërndarëse me injeksion me shpejtësi të lartë, zam shpërndarës vazhdimisht me efikasitet të lartë.
 4. Koka inteligjente e shpërndarjes siguron performancë të mirë, efikasitet të lartë dhe humbje më të ulët të ngjitësit.
 5. Monitorim me kohë të plotë i vëllimit të ngjitësit, duke autopromptuar vëllimin e ulët të ngjitësit
 6. Funksioni i temperaturës konstante të kokës shpërndarëse, siguroni ngjitësin në lëng.
 7. Servo motor linear me performancë të lartë për boshtet X, Y, sigurojnë saktësi të lartë në shpejtësi të lartë.
 8. Lidhja universale e sinjalit, lidhni lehtësisht porosinë online
 9. Kapacitet i madh Sistemi i kontrollit industrial SSD, hyrje me shpejtësi të lartë siguron shpejtësinë e përgjigjes së sistemit.

Aplikacion

6

Kontaktoni me mua, le të flasim detaje

Joyce :)
Sales specialist
Eton, bashkë, Ltd.
Shtoni : Ndërtesa, e 5-të. Zona e Industrisë Cuigang, Fuyong, Baoan District, Shenzhen, China.
Wechat / Whatsapp / Skype: +86 13827421609


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne