Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • Me cilësi të mirë LED HIGHSPEED Pick Dhe Vendi Machine HT-XF për tub, fleksibile strip, Paneli, llambë, Liner Lehta

  Me cilësi të mirë LED HIGHSPEED Pick Dhe Vendi Machine HT-XF për tub, fleksibile strip, Paneli, llambë, Liner Lehta

  1.Features: The HT-XF  (The fifth generation high-speed LED pick and place machine of ETON ) is hot-selling .  "ETON Automation " brand was awarded  "Shenzhen TOP brand " high-tech enterprises . ♦Auto-optimization feature after coordinates generated ♦Electronic feeder feeding system ♦The Global fastest machine ,speed reach 150000CPH ♦It can produce different kinds of LED light ,display etc . ♦34 heads ,more effective .part A and Part B work separately . Apply to the aluminum PCB ,LED hard lig...
 • Led 5m 10m 50m 100m Flexible Kuvendi Strip Machine Led FPCB Vendosja Machine T7

  Led 5m 10m 50m 100m Flexible Kuvendi Strip Machine Led FPCB Vendosja Machine T7

  1.Features: This machine can produce 1m, 5m, 50m, 100m, 500m any length of LED soft flexible lamp strip etc. Producing with 2~4 types of materials with high capacity,avaible for 5m, 50m or any length of soft lamp strip continously. Correction automatically, high precision, available for RGB Global first technology patent: counterfeiting not allowed Speed: 100000~ 150000CPH 2.Technical Parameter: Model SMT chip mounter HT-T7 Machine Style Double model with 8 heads Alignment flight Visio...
 • Good Performance SMT Led Machine montim me 34 Kryetarët SMT Chip Shooter SMD Machine

  Good Performance SMT Led Machine montim me 34 Kryetarët SMT Chip Shooter SMD Machine

  1.Features: ♦ It can produce LED flexible strip,tube,panel etc. Apply to the aluminum PCB,LED hard light board and LED soft flexible lamp strip etc. Apply to led flexible strip,tube,lamp,panel etc. 2.FRQ 1.Are you trade company or manufacturer? We are manufacturer which can provide you high quality  products and competitive price. One stop SMT equipment manufacturer. 2. What about the delivery time? The goods need four weeks to be made after receive deposit. 3. What's your payment method? We ...
 • LED Light llambë Prodhim Machine For LED Strip tub dritë HT-F7

  LED Light llambë Prodhim Machine For LED Strip tub dritë HT-F7

  1.Company Informacione Fabrika më e fuqishme në SMT HIGHSPEED marr dhe industria makine vend në Kinë, 80% shpërndarësit në Kinë kanë blerë ose janë blerë nga ne. ne vet shkëlqyer Ekipi i shitjes, top-tech R & D ekip profesional dhe udhëheqësit e grupit të menaxhimit të HIGHSPEED Machines industrisë makinë Pick dhe vend i ka shitur në të gjithë produktet e botës kanë një reputacion të mirë në tregun e përsosur pas 2.Features shitjet e sistemit: ♦ ajo mund të prodhojnë LED fleksibile strip, tub, panel etj ♦ 34 krerë, më shumë ...
 • Automatik Pick Dhe Vendi Machine LAMP Manufacturing Makineri Fast SMT automatike PCB Pick 8 Heads PCB Pick Dhe Vendi

  Automatik Pick Dhe Vendi Machine LAMP Manufacturing Makineri Fast SMT automatike PCB Pick 8 Heads PCB Pick Dhe Vendi

  1 .Machine karakteristika 1. kontrolluar nga kompjuteri industrial control + kontrollues të pavarur të veçantë, stabilitetin e sistemit, operacion i thjeshtë, të lehtë për të mësuar. 2. software i fuqishëm, Programimi i koordinon duke përdorur ekran numerike dhe grafike, të koordinojë korrigjim dhe ndryshim është i përshtatshëm, procesi i prodhimit i ekranit grafike patch progresit dhe komponentëve, subvencioni është i përshtatshëm. 3. software përdor sistemin bazës së të dhënave, lloje të ndryshme të programimit PCB mund të deponohet, thirrje përshtatshëm, një pr ...