Mirësevini në faqet tona të internetit!
 • LED Pick Dhe Vendi Machine, llambë 8 Kryetarët Led Kuvendi Machine Line 35000CPH Led drita Making Machine

  LED Pick Dhe Vendi Machine, llambë 8 Kryetarët Led Kuvendi Machine Line 35000CPH Led drita Making Machine

  1.Features: ■ produktivitetin botëror udhëheqëse me ultra-të lartë-shpejtësi ■ saktësi të lartë, me cilësi të lartë rritje për besueshmërinë miniaturë ■ afatgjatë dhe mirëmbajtjen e lehtë. ■ Një platformë, fleksibilitet të gjerë. 1. Ne do të kemi një kontroll të mirë dhe një provë para se të anijeve jashtë. 2. Ne ju ofrojmë miqësore manual Shqip User ose videot që veprojnë për të lira; 3. 24 orë mbështetje teknike me email apo Skype ose Tregtisë Menaxher apo thirrje. 4. pjesë makine 1 vit garanci; udhëzime 5.Technical gjithmonë. 2. F ...
 • Single Model Good Shitje SMT Pick Dhe Vendi Machine SMD LED Montimi 8 Heads 35000cph Led Pick Dhe Vendi Machine

  Single Model Good Shitje SMT Pick Dhe Vendi Machine SMD LED Montimi 8 Heads 35000cph Led Pick Dhe Vendi Machine

  1 . Features : The details of SMT pick and place machine HT-E5: ■ No head replacement, newly developed "Parallel 8 nozzle head" with auto-height component recognition sensor ■  Automatically adjust the component recognition sensor of the mounter head according to the PCB requirements. High productivity is achieved without replacing the placement head, even for parts with different heights, from very small parts to large parts. ■  High placement capacity of 35,000 CPH ■  The distance between t...
 • SMT Pick Dhe Vendi Machine LED Automatic Chip Mounter LED Panel Tube Strip llambë Downlight bërë makinë E8T

  SMT Pick Dhe Vendi Machine LED Automatic Chip Mounter LED Panel Tube Strip llambë Downlight bërë makinë E8T

  1 .Features: ♦ Identifikimi Flight, kamera Vision, korrigjimi Mark, më ♦ saktësi Ajo mund të prodhojë të gjitha llojet e udhëhequr nga drita, shofer pushtet, bordi elektrike, shfaqin etj. Aplikoni në makinë SMT, PCB, bordi e vështirë të lehta dhe LED rrip llambë butë etj LED. Aplikoni në bord elektrike, tub, shofer, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, dritë rruge, drita nga përmbytjet, etj. Aplikoni për të chip LED, kapacitoreve, resistors, IC, komponentet formë etj. (Inteligjente, përdorin gjerësisht) 16 nozzles alto ...
 • LED Dritë Kuvendi Machine E8T SMT Kuvendi Linja Prodhimi SMD Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven

  LED Dritë Kuvendi Machine E8T SMT Kuvendi Linja Prodhimi SMD Montimi Machine lidhës Paste Printer Reflow Oven

  1 .Features: 1) Ultra-light Precision Montimi Kuvendit Head 8 thithje nozzles mund të bjerë poshtë për të marr komponent të njëjtën kohë. Lëvizje lart e poshtë të çdo grykë është nxitur nga motori fuji ndihmës, përshpejtimi është deri në 4 herë se që nga motori Hapi. Çdo grykë thithje është i shtyrë nga motor të veçantë rrotullohet për kënd e saktë dhe saktësi në rritje. pajisje filtrin e ajrit ndalon hyrjet e komponentit mikro apo papastërti në valvulave elektromagnetike për drejtimin e saj normale dhe jetëgjatësi të gjatë. V ...
 • Tube llambë Panel Strip Led drita Prodhim Machine E6t 8 Headssmd SMT Linja e prodhimit me LED Pick Dhe Vendi Machine

  Tube llambë Panel Strip Led drita Prodhim Machine E6t 8 Headssmd SMT Linja e prodhimit me LED Pick Dhe Vendi Machine

  1. Features: Aplikoni në makinë SMT, PCB, bordi e vështirë të lehta dhe LED rrip llambë butë etj LED. Aplikoni në bord elektrike, tub, shofer, llambë, strip, llambë, paneli, dritë tavan, poshtë dritë, ekran, dritë rruge, drita nga përmbytjet, etj. ♦ Auto-optimization tipar pas koordinatat gjeneruar ♦ identifikimin fluturim, kamera vizion, korrigjim Mark, më shumë saktësi 2. FRQ: 1.Completely pavarur hundë hulumtimi sistemi ndryshim automatik, i cili mund të zëvendësojë 20 lloje të ndryshme të nozzles për të ...