Mirësevini në faqet tona të internetit!

Na kontaktoni

未 标题 -3

Shenzhen Eton Automatizimi EQUIPMENT CO., LTD

Adresë

E 44-t. Bld., I 5-të. Cuigang Industrial Area, Huaide Community, Fuyong, Baoan District, Shenzhen, China

telefon

Linda: +86 13670197725 (Whatsapp / Wechat)

orë

00: 00-24: 00 (koha e Pekinit)

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne