China Digital Display Me Programmable Reflow Welding Machine Programmable Reflow Oven SMT 5 zona Reflow Oven Prodhimi dhe Fabrikat | kolegj Etoni
Mirësevini në faqet tona të internetit!

Digital Display With Programmable Reflow Welding Machine Programmable Reflow Oven Smt 5 Zones Reflow Oven

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

1.Features:

Sistemi i detyruar ftohje me shpejtësi efikas ftohje përshtatet lloje të ndryshme të gjithë të çojë pa bashkim paste.

PLC dhe PID mbyllura kontrollin lak për të arritur kontrollin e temperaturës saktësi të lartë dhe profilet repeatable.

Hekurudhor është trajtuar me procesin e ngurtësuar për ta bërë atë më shumë stabilitet.

Gjerësia hekurudhor mund të rregullohen nga manual. (opsion: automatikisht nga motor veshje SPG).

Binarët zinxhir do të lubrifikuar nga pajisja qendrore reservior naftës, kontrolluar nga kompjuteri.

sistem i fortë software mund të ruani të gjitha parametrat dhe mund të shtypura të gjitha të dhënat dhe profilet përmes PC.

Me sistemin e fluksit mbledhjen për të mbajtur zonat brenda pastër dhe siguron emetimin më shumë mjedisit.

Sistemi i kontrollit: PC + sistemin e kontrollit Siemens PLC, kontrollin e saktë të temperaturës dhe më të qëndrueshme, siguron norma stabilitet temperaturë të jetë më shumë se 99,99%.

Sistemi i ajrit të nxehtë: modul në klasë të parë për ngrohje, e mirë dizajn intervali zone temperatura e bën uniformitetin e temperaturës optimale dhe shfrytëzimin repeat.The efektiv dhe efikasitetin kompensimit termike, ajo ka nevojë për më pak se 20 minuta nga saktësinë kontrollit të temperaturës ± 1 ℃ temperatura e ambientit për një stabilizim të temperaturës .

2.Machine image

插入 一张 图片 在 内容 里

3.FRQ

A jeni një kompani tregtare apo prodhues?

OEM & ODM shërbimit janë në dispozicion.

Çfarë është data juaj e lindjes?

Data e dorëzimit është rreth 35 ditë pas marrjes së pagesës.

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

depozitave 30% që më parë dhe 70% bilancin para se të dërgesës.

Pajisjet tona kryesore:

Produktet kryesore: SMT LED Pick dhe Place Machine, SMT LED Reflow Oven, SMT LED klishe Printer, SMT Linja Prodhimi, Kuvendi LED Line, SMT LED Machine.

Përvoja jonë e suksesshme:

1.We kanë qenë të ndihmuar klientët për të ndërtuar një shumë të fabrikave të reja dhe të zgjeruar linjë të prodhimit në të gjithë botën.
2.Leading prodhuesin e marr highspeed dhe makinë vend
3.Own globale patentave të teknologjisë para.
4.Training më shumë se 5000 ekspertë dhe teknik për konsumatorët.
5. partneri më i besueshëm dhe popullore kineze për ju.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne