Mirësevini në faqet tona të internetit!

PRODUKTET

RRETH NESH

PROFILI I KOMPANIS

   Shenzhen ETON Automatizimi Pajisjet Co, LTD është themeluar në vitin 2007, të ketë më shumë se 300 staf aktualisht dhe të mbulojë një sipërfaqe prej më shumë se 20000 metra katrorë, është prodhuesi më i madh kryesor i makinës së zgjedhjes dhe vendosjes me shpejtësi të lartë dhe makinës SMT për prodhimin e dritës LED dhe fushën elektronike, e cila është gjithashtu një ndërmarrje të teknologjisë së lartë dhe markë e lartë e njohur në Kinë me reputacion të mirë. 

  ETON shpiku makinën automatike më të shpejtë të zgjedhjes dhe vendosjes me shpejtësi 150000CPH, e cila është makina më e shpejtë në botë, dhënë shumë patentë globale të teknologjisë së parë, shpiku gjithashtu makinën e parë globale për çdo gjatësi prej 1 rrip LED fleksibël 1M 5M 50M 100M 500M, fitoi e madhe treg në SH.B.A., KOREA, INDIA, GJERMANI, EGJIPT, TURQI, VIETNAM, TUNISIA ETC.

LAJME

Farë është një makinë palosëse makine?

Makina e palosshme e makinës maskë njihet gjithashtu si makina e palosshme e pambukut. Siç sugjeron emri, është palosje maskë. Farë është një makinë palosëse maskë? Kjo nuk duhet të shpjegohet më shumë. Duhet të dihet se maska ​​duhet të paloset dhe paketohet.

Krijimi i linjës së prodhimit SMT është një projekt sistematik. Suksesi i krijimit të linjës së prodhimit SMT ndikon drejtpërdrejt në funksionimin normal të linjës së prodhimit SMT, nëse mund të arrijë rezultatet e pritura, ...
Makina për vendosjen LED është në të vërtetë një lloj makine për vendosjen e SMT, dhe më pas përmes disa funksioneve të tilla si vendosja-pozicionimi i vendosjes së thithjes, SMD mund të montohet shpejt dhe saktë në tabelën PCB. Prandaj, është kryesore ...